Alena Semrádová

Fytoterapeutka, Praha

Ráda jsem součástí systému Tarani, protože nabízí komplexní péči o tělo i ducha, včetně bylin k vnitřnímu užití. Je proto ideální i pro zaneprázdněné lidi, kteří nemají tolik času na to, aby řešili každou stránku zvlášť.

Již dlohodobě si všímám, že lidé se opět vracejí zpět k přírodě, nejen co se týče kosmetiky, ale i celkové starostlivosti o sebe. Mám z toho radost. Mají větší zájem o zdravší životný styl a kosmetické produkty, které hydratují a uzdravují pokožku. Taktéž se víc potkávám s tím, že si zákazníci čtou složení výrobků a snaží se dopátrat k tomu, co si vlastně kupují a nanášejí na sebe.  V jejich záujmu je se dobřě a zdravo postarat o své tělo. Taktéž roste zájem o udržitelné produkty, které by neměly tak negatívny vplyv na životní prostředí či už obalem nebo složením – a to dokáže naše kosmetika splnit.

Tím ušetří čas, protože nemusí nikam chodit a jezdit. Himálaje přijdou až za nimi, tak mohou trávit odpočinkem a se svými nejbližšími. Sama podnikám, a tak vím, jak důležité být efektivní a neztrácet ani minutu. Proto jsem byla nadšená, když jsem si díky Tarani a jejím solím, bylinkám, olejům a voňavým mastičkám mohla vytvořit pravé domácí lázně. Je to pocit k nezaplacení.

 

S pozdravem Vaše Alena.

Čím dál tím větší poptávka ze strany mých klientů a velká moje touha najít produkty co nejčistší a přírodní, aby měly zároveň patřičnou sílu a úroveň, mě přivedla na tuto cestu s Tarani.

Absolutní přesvědčení, jak se dá tímto pracovat na sobepoznání a zdokonalování svého těla. Dlouhověkost v plné síle a nadšení ze života, to je tajemství skrývající se v  tajuplných produktech Tarani. Nezapomenutelná vůně, chuť různorodých kombinací krémů, olejů, gelů a solí a masek na krásu i zdraví člověka osloví každého našeho klienta.

Odchází vždy se slovy: tak tohle jsem ještě nezažila, kdy můžu znovu, to byla nádhera, byla jsem v ráji a další komplimenty na stranu Tarani a naši práci s ní.

Mezi moje první výsledky patřilo

  • gynekologické a psychické potíže
  • štítná žláza
  • záněty průdušek a mandlí
  • alergie a ekzémy
  • potíže pohybového aparátu
  • záněty žil

Proč se stát Tarani ženou?

Pokud jsi z těch, která má ráda přírodu, byliny, alternativu a nesáhne hned po prášku na bolest a tak dále, ukážu Ti cestu, jak jde pro sebe i celou rodinu nakombinovat krásná domácí lékárnička z produktů Tarani. Vyřešíte si tím spoustu potíží zdravotních, hygienu a krásu zároveň. Budeš si vědět rady u každého nachlazení, ekzému, rýmě či zánětu. Jelikož jsme ucelený systém a vše Tě naučíme, nemusíš trávit čas na internetu hledáním, která bylina je na co a jak pomoci malému dítěti s nachlazením nebo manželovi s ekzémem.

Moje studium v Tarani mi dalo znalosti v tomto oboru bylin působících na krásu i na zdraví takovou, že jsem schopna během krátké chvíle, kolikrát i po telefonu, Tě naučit, jak co používat a nalézt cestu ke zdravějšímu způsobu života pro sebe i své blízké. Ušetříš spoustu času strávených v lékárnách, drogeriích a na inertnetu nákupem kosmetických a potravinových doplňků.

Není to vždy úplně jednoduché a není to hned, ale pokud jsi ta, které ve svém okolí udává trend, tak jsi to ty, která v "Tarani ženě" bude libovat, to Ti garantuji. A pokud se Ti to zalíbí natolik a budeš tak zapálená do našich bylin a jejich účinků, můžeš si také přímým prodejem vydělat penízky a buď mít z toho patřičné živobytí nebo své produkty pro celou rodinu téměř zdarma.

Není to věda, je to Tvůj nový životní styl. A pokud jsi kosmetička a toužíš po změně, tak neváhej a oslov mě, vše Ti úpřímně zodpovím, mile ráda Tě zaškolím a z celého srdce Tarani doporučím.

 

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.