Filip Haláč

fytoterapeut Tarani, Uherský Ostroh

Tarani v srdci Slovácka

Nejmladší FY-TOTERAPEUT, ročník 1996, malá vesnice na Jižní Moravě, ale..

Dobře se bavte...

Jsem spokojený, že jsem se narodil do vesnice a ne do velkoměsta. Vyměnit travnatý příkop za parní kanál? Na to bych si opravdu nezvykl. Miluji hluk přírody, zpěv ptáků, cvrkání cvrčků a šum vánků. Ano, občas projede i nějaké to auto, ale za chvíli je hluk přírody zpět.

Zima 2015, Praha, Karlovo náměstí… držel jsem v ruce zprávu z magnetické rezonance, kde jsem se dozvěděl, že na mém mozku je NÁDOR. V té době jsem už bral antidepresiva, léky na štítnou žlázu a čekal jsem, že přijdou další. No jasně, přišly.

Filipe, zpomal a najdi rovnováhu“ – tohle byli slova mé mamky, když jsem jí oznámil nádorové onemocnění.  

Naše tělo nám dává spousta signálů, když se mu něco nelíbí. Ale neslyšel jsem je. Nebo jsem je spíš doslova ignoroval. No, a když to nejde po dobrém, tak to jde většinou po zlém. Dostaly mě další různé nemoci nebo vedlejší účinky léků? Byl to celkem chaos…

Dnes bych to nenazýval nemocemi, ale spíše nedostatkem lásky k sobě samému.

Ale i pády vpřed, jsou krok dopředu…

Může dojít mezi bohem a lékařskou vědou ke spolupráci nebo dokonce shodě?

Je pro doktory ta správná hlavní priorita udržet své pacienty naživu?

Tohle jsou přesně otázky, které mě provázely celou dobu, a neustále jsem nad nimi přemýšlel do doby…

Když jsme jednoho dne s mamkou procházeli fotky z dětství, zarazilo mě to, jaké měla pigmentové skvrny v obličeji, a jelikož v té době mě už kosmetika fascinovala, tak jsem se jako zvědavý puberťák začal vyptávat. 

Začala mi povídat o tom, že používala terapeutické produkty a postupy Tarani, které ji byly umožněny někdy kolem roku 2000. A pigmentové skvrny to je složitý proces.

A výsledky jsou trvalé dodnes. Řekl jsem si: WOW, to snad není ani možné.

Velké Rozhodnutí…

Když to takhle pomohlo mamce, proč bych to nemohl vyzkoušet taky?

Napsal jsem na firmu e-mail. 

Takže mým dětstvím… bylo milé poslouchat, že jako dítě jsem se koupal v solích, umývala mě mycím gelem melounem a mazala olejem, takže na-cítěn do téhle filozofie jsem byl od malička.

Velikonoce 2017, Uherské Hradiště. Dodnes si pamatuji, že jsem právě jedl polévku z medvědího česneku, kdy mi zvonil telefon s nabídkou o spolupráci s Tarani a pozván na první pohovor. 

A tady jsem si konečně během dvou roků otevřel MYSL…

Povím vám o tom více, ano?

Jedenáctý květen 2017 a já spěchal autem na první schůzku do Kroměříže, v hlavě se mi honila myšlenka, co mě asi čeká...trochu jsem se bál, ale zároveň těšil. 

Kroměříž 2017, školící místnost TARANI.

No… a po první schůzce?

 Byl jsem připravený na všechno, co mě může Tarani nabídnout.

 • Zdraví bez léků
 • Uvolnění minulosti
 • Poznání sám sebe
 • Vytvoření energie
 • Obraz své budoucnosti
 • Každodenní vděčnost a uvědomění

Tohle všechno mi bylo nabídnuto, ale mělo to teda dost tvrdý trénink a podmínky, do kterých jsem se s láskou a pokorou pustil a stále jsem na cestě.

Měl jsem velké PROČ - se stát nejlepší verzí sebe samého.

V roce 2018 jsem přestal úplně užívat chemické léky, začal jsem pravidelně navštěvovat celotělové terapie, začal jíst dvanáct druhů bylin třikrát denně. Pravidelně jsem si dělal detoxikační koupele. Natíral bylinným olejem. Dále také klystýr, inhalace a zábaly těla. Koupil jsem si odšťavňovač, abych mohl do svého života zařadit ovocné a zeleninové šťávy, které mají výborné účinky na zdraví. Procházky a meditace jsem zařadil do svého běžného života. Začal jsem se milovat.

A čas využíval pro své tělo … jednoduše: začal jsem hořet pomaleji.  

Nyní mám nádorové onemocnění o 70 % menší. Krevní výsledky v normě. Po psychické stránce jsem se velmi vyklidil. Mám více energie a nápadů.

Pamatujete si ještě ty otázky, které jsem si kdysi kladl?

A když se teď vrátíte k těm šesti bodům nahoře...

Dává vám to smysl? TOHLE VŠECHNO MI TO OPRAVDU DALO A DÁVÁ... proto jsem se rozhodl mé zkušenosti předávat dál lidem. 

 

Nyní vedu úspěšný salon detoxikačních a omlazujících procedur. Mám za sebou stovky spokojených klientů, ale oni vám o mně více poví v referencích. 

Mé reference

Tohle příjemné studio navštěvuji už od jeho vzniku. Měla jsem velký problém s pigmentovými skvrny. Oba podnikáme a mohu říct, že je mi Filip skvělým koučem, který mě dokáže vždy poradit a nevést správným směrem. Své práci opravdu rozumí, je to velmi fundovaný člověk. Nejenom, že po návštěvách studia jsem téměř bez pigmentových skvrn, ale díky jeho pomoci, jsem si zlepšila efektivitu prodeje a můžu říct, že rozjela podnikání naplno. Takže touto cestou děkuji za tebe, Filipe. Doporučuji všem, aby tě následoval a poslouchal tvé cenné rady, které jsou pro mě k nezaplacení.
Magdalena Zpěváková manažerka kadeřnictví M&M
Ke spolupráci nás dovedli Martiny chronické záněty močových cest, které mi diagnostikovali v sedmi letech. Velice špatně jsem reagovala na standardní léčbu, záněty se stále opakovaly. Po své svatbě, kdy jsme s manželem chtěli děti, se u mě zánět opět objevil a proto jsme museli těhotenství odložit. A řekli jsme si a dost! Začali jsme pravidelně navštěvovat detoxikační procedury, užíval byliny a dodržovat všechny postupy, které nám Filip nastavil. Cítili jsme obrovskou změnu. Dnes máme malou holčičku a jsme velmi spokojená a zdravá rodina.
Bc. Martina Botková & Mgr. Lubomír Botek mateřská dovolená, jednatel
Služby na velmi profesionální úrovni, opravdu mohu jen doporučit. Relaxační zážitek, příjemné prostředí. Vždy odcházím s pocitem blaženosti, moje pleť je naprosto luxusní. Velmi doporučuji, takové procedury musí zažít každý.
Ing. Lucie Strachotová daňová specialistka
Člověk musí být naladěn na stejnou vlnu, aby všechno mohlo fungovat, řekla jsem Filipovi na první schůzce. Nyní považuji Filipa jako mého dalšího syna. Ano, už to budou dva roky, co pravidelně používám výrobky Tarani. Od mládí jsem trpěla na těžké astma, postupně s časem se přidávaly další nemoci - chronická nespavost, migrény, štítná žláza. Taky nemám žlučník, tudíž problémy s trávením. Proto doporučuji tento detoxikační proces každému člověku, opravdu si to dovolte, já si ho neskutečně užívám... Nyní jsem zdravější, sebevědomější a plná energie. DĚKUJI MOC FILIPE!
Eva Frolková důchodkyně

AHOJ, NAZDAR, ČAU! 

Už se nebudeme bavit o nemocích. Ano, jsou pomocníky v naší cestě, ale to ti všechno vysvětlím, až se spolu setkáme…Na Slovácku je opravdu krásně.

Pojďme vzít život do svých vlastních rukou.

Nevěřím na náhody, budou to kouzelná setkání.

Jsi připravený/á létat?

Je pět věcí, které mě neskutečně fascinují, a sakra fascinují…

Pracuji dle zásad selského rozumu, empatie, naciťování a vlastního poznání a zkušeností…

 • Zdraví
  Chcete být vitální, mít více energie, zlepšit si životosprávu? Zdravý životní styl a vysněná postava však není ukrytá v kdejakých dietách, tajemství změny je ve tvé hlavě.

Naučíme se: Užívat si život ve zdravém těle.

 • Strachy a obavy
  Znáte ten pocit, když chcete něco udělat a přemůže vás strach? A možná právě proto odkládáte ve svém životě množství důležitých věcí.

Naučíme se: Zbavit se svých přehnaných strachů, obav - jednou a navždy.

 • Peníze a úspěch
  Peníze jsou energie. To jak jich vnímáme, a jaký k nim máme postoj, se zákonitě ukazuje na stavu naší peněženky či bankovním účtu.

Naučíme se: Strategie a postupy finančních nástrojů – a pak si k vám peníze najdou přirozenou cestu.

 • Komunikace a prodej
  Díky lepší komunikaci zlepšíme nejen mezilidské vztahy, či vztah k sobě samému, ale i svůj byznys či úspěch.

Naučíme se: Strategie komunikační. Psychologii prodeje.

 • Seberozvoj
  Máte pocit, že přešlapujete stále na jednom místě? Taky jsem to kdysi měl..

Naučíme se: Nainstalovat nové vzorce a jít do akce.

PROTO otevřete si křídla, nebojte se riskovat. Doporučil bych vám riskovat tak často, jak jen to bude možné. Nemusíte zrovna na burze (to sedíte za monitorem). 

Myslím při investování do sebe, do nových zážitků, projektů, poznání nových lidí.

 

S úctou a pokorou k Vaší jedinečnosti. 

FILIP HALÁČ   

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.