Tarani v srdci Slovácka

Nejmladší fytoterapeut, ročník 1996, malá vesnice na Jižní Moravě, velký příběh…

Prožijte se mnou mou zkušenost, která mě přivedla k milované práci.

Krásné dobré ráno, odpoledne nebo večer, já jsem Hali - srdcem bohém s kreativní duší.

Žongluji mezi rodinou, kamarády a podnikáním. Taky mi to dost často všechno padá na hlavu. Chtěl bych se naučit žít pomaleji a taky jednou napsat knihu. 

Chceš se dozvědět, jak jsem se po hlavě bez jakýkoliv zkušeností vrhl do podnikání? 

Tak si určitě nezapomeň zapnout dálkové světla!

Zima 2015, Praha, Karlovo náměstí

Držel jsem v ruce zprávu z magnetické rezonance, z níž jsem se dozvěděl, že na mozku mám nádor. V té době jsem už bral antidepresiva i léky na štítnou žlázu a čekal jsem, kdy přijdou další. No ano, přišly.

„Filipe, zpomal a najdi rovnováhu.“ To byla slova mé mamky, když jsem jí svěřil diagnózu nádorového onemocnění.  

Naše tělo nám dává spousta signálů, když se mu něco nelíbí. Ale já jsem je neslyšel. Nebo jsem je spíš doslova ignoroval. A když to nejde po dobrém, tak to jde většinou po zlém. Dostaly mě další různé nemoci, nebo vedlejší účinky léků? Měl jsem v hlavě chaos…

Dnes bych to nenazýval nemocemi, ale spíše nedostatkem lásky k sobě samému. Ale i pády můžou znamenat krok dopředu.

·         Může dojít mezi bohem a lékařskou vědou ke spolupráci nebo dokonce shodě?

·         Je pro doktory ta správná hlavní priorita udržet své pacienty naživu?

Tyto otázky mě provázely celou dobu a neustále jsem nad nimi přemýšlel do doby, než…

…než jsme jednoho dne s mamkou procházeli fotky z dětství. Zarazilo mě, jaké měla pigmentové skvrny v obličeji, a jelikož v té době mě už kosmetika fascinovala, jako zvědavý puberťák jsem se začal vyptávat. 

Vyprávěla mi o tom, že používala terapeutické produkty a postupy Tarani, které poznala někdy okolo roku 2000. A zabíraly, i když pigmentové skvrny, to je složitý proces.

A Tarani už tehdy používala i na mě. Bylo milé poslouchat, že jako dítě jsem se koupal v solích, umývala mě mycím gelem s melounem a mazala olejem, takže jsem byl do této filozofie vcítěn odmalička.

Výsledky terapie Tarani jsou u mamky trvalé dodnes. Řekl jsem si: Wow, to snad ani není možné. Když to takhle pomohlo mamce, proč bych to nemohl vyzkoušet taky?

Velké Rozhodnutí…

Napsal jsem do firmy e-mail. 

Velikonoce 2017, Uherské Hradiště

Dodnes si pamatuji, že jsem právě jedl polévku z medvědího česneku, když mi zazvonil telefon s nabídkou spolupráce s Tarani a pozvali mě na první pohovor. 

A pak jsem si konečně během dvou let začal otevírat mysl.

Povím vám o tom víc, chcete?

Květen 2017

Spěchal jsem autem na první schůzku do Kroměříže, v hlavě se mi honila myšlenka, co mě asi čeká. Trochu jsem se bál, ale zároveň těšil. 

No… a po první schůzce?

Byl jsem připravený na všechno, co mně může Tarani poskytnout:

 • Zdraví bez léků
 • Uvolnění minulosti
 • Poznání sám sebe
 • Vytvoření energie
 • Obraz své budoucnosti
 • Každodenní vděčnost a uvědomění

To všechno mi Tarani nabídlo. Trénink i podmínky byly tvrdé, ale s láskou jsem se do všeho pustil a stále jsem na cestě.

Měl jsem jedno velké PROČ:

Proč se stát nejlepší verzí sebe samého? A jak toho dosáhnout?

V roce 2018 jsem přestal úplně užívat chemické léky. Začal jsem pravidelně navštěvovat celotělové terapie, jíst dvanáct druhů bylin 3× denně. Pravidelně jsem si připravoval detoxikační koupele, natíral se bylinným olejem. Absolvoval klystýry, inhalace a zábaly těla. Koupil jsem si odšťavňovač, abych mohl do svého života zařadit ovocné a zeleninové šťávy, které mají výborné účinky na zdraví. Procházky a meditace jsem zařadil do svého běžného života. Začal jsem se milovat.

A čas využíval pro své tělo. Jednoduše: začal jsem hořet pomaleji.  

Nyní mám nádorové onemocnění o 70 % menší. Krevní výsledky v normě. Po psychické stránce jsem se velmi zklidnil. Mám víc energie a nápadů.

Pamatujete si ještě ty otázky, které jsem si kdysi kladl?

Dává vám to smysl? Mně tohle všechno smysl dávalo a dává. Proto jsem se rozhodl své osobní, na vlastní kůži prožité zkušenosti předávat dál. 

 

Nyní vedu úspěšný salon detoxikačních a omlazujících procedur. Mám za sebou stovky spokojených klientů, kteří vám o mně víc poví v referencích. Těším se na vás a na to, že společně dokážeme váš život udělat zdravějším a šťastnějším.

Mé reference

Filipovo příjemné studio navštěvuji už od jeho vzniku, protože jsem měla velký problém s pigmentovými skvrnami. Oba s partnerem podnikáme a mohu říct, že je mi Filip mimo jiné i skvělým koučem, který dokáže vždy poradit a navést správným směrem. Své práci opravdu rozumí, je to velmi fundovaný odborník. Nejen že jsem po návštěvách studia téměř bez pigmentových skvrn, ale díky jeho pomoci jsem zlepšila i efektivitu prodeje a rozjela podnikání naplno. A tak touto cestou za tebe, Filipe, děkuji. Doporučuji všem, aby tě následovali a poslouchali tvé cenné rady, které jsou pro mě k nezaplacení.
Magdalena Zpěváková manažerka kadeřnictví M&M
Ke spolupráci s Filipem nás dovedly mé chronické záněty močových cest, které mi diagnostikovali v sedmi letech. Velice špatně jsem reagovala na standardní léčbu, záněty se stále opakovaly. Po svatbě, když jsme s manželem chtěli děti, se u mě zánět opět objevil, proto jsme museli těhotenství odložit. Řekli jsme si: A dost! Začali jsme pravidelně navštěvovat detoxikační procedury, užívat byliny a dodržovat všechny postupy, které nám Filip nastavil. Cítili jsme obrovskou změnu. Dnes máme malou holčičku a jsme velmi spokojená a zdravá rodina.
Bc. Martina Botková & Mgr. Lubomír Botek mateřská dovolená, jednatel
Filip poskytuje služby na velmi profesionální úrovni, opravdu mohu jen doporučit. Relaxační zážitek, příjemné prostředí. Vždy odcházím s pocitem blaženosti, moje pleť je naprosto luxusní. Velmi doporučuji, takové procedury by měl zažít každý.
Ing. Lucie Strachotová daňová specialistka
„Člověk musí být naladěn na stejnou vlnu, aby všechno mohlo fungovat,“ řekla jsem Filipovi na první schůzce. Nyní ho považuji za svého dalšího syna. Ano, už to budou dva roky, co pravidelně používám výrobky Tarani. Od mládí jsem trpěla na těžké astma, postupně se přidávaly další nemoci – ⁠chronická nespavost, migrény, štítná žláza. Taky nemám žlučník, tudíž mě trápily problémy s trávením. Proto doporučuji detoxikační proces každému člověku, opravdu si to dovolte, já si ho neskutečně užívám. Jsem zdravější, sebevědomější a plná energie. Děkuji moc, Filipe!
Eva Frolková důchodkyně

Pojďme si ale povídat o příjemnějších věcech, než jsou nemoci. Ano, jsou pomocníky v naší cestě, ale to vám všechno vysvětlím, až se spolu setkáme… Přijeďte, na Slovácku je opravdu krásně.

Nevěřím na náhody, budou to kouzelná setkání.

Pojďme vzít život do vlastních rukou.

Jste připraveni létat?

Je pět věcí, které mě neskutečně fascinují, a proto se jim věnuji.

Pracuji dle zásad selského rozumu, empatie, vlastního poznání a zkušeností.

 • Zdraví
  Chcete být vitální, mít více energie, zlepšit si životosprávu? Zdravý životní styl a vysněná postava však není ukrytá v kdejakých dietách, tajemství změny je ve vaší hlavě.

Naučíme se: Užívat si život ve zdravém těle

 • Strachy a obavy
  Znáte ten pocit, když chcete něco udělat, a přemůže vás strach? Možná právě proto odkládáte ve svém životě spoustu důležitých rozhodnutí.

Naučíme se: Zbavit se svých přehnaných strachů a obav, jednou a navždy

 • Peníze a úspěch
  Peníze jsou energie. To, jak je vnímáme a jaký k nim máme postoj, se zákonitě ukazuje na stavu naší peněženky či bankovním účtu.

Naučíme se: Strategii a postupy finančních nástrojů – a pak si k vám peníze najdou přirozenou cestu

 • Komunikace a prodej
  Díky lepší komunikaci zkvalitníme nejen mezilidské vztahy či vztah k sobě samému, ale i svůj byznys a úspěch.

Naučíme se: Komunikační strategii a psychologii prodeje

 • Seberozvoj
  Máte pocit, že přešlapujete stále na jednom místě? Taky jsem to tak kdysi měl. Dokázal jsem to však změnit.

Naučíme se: Nainstalovat nové vzorce a jít do akce

Proto roztáhněte křídla, nebojte se riskovat. Doporučil bych vám riskovat tak často, jak jen to bude možné. Nemusíte zrovna na burze. Mám na mysli risk při investování do sebe, do nových zážitků, projektů, poznání nových lidí.

 

S úctou a pokorou k vaší jedinečnosti,

FILIP HALÁČ   

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.