KAOLIN

Caolin

Kaolin je hornina, která se skládá z minerálu kaolinit a drobných křemenných zrn, která ovlivňují viskozitu materiálu. Používá se pro výrobu keramiky a papíru, ale je také velmi často využívána v kosmetickém průmyslu. Kaolín je bohatý na minerální látky a stopové prvky, zejména oxid křemičitý, magnézium, draslík, kalcium, které blahodárně působí na lidskou pokožku.

Účinky

Kaolín je velmi jemný jíl, který patří v kosmetice mezi nejčastěji používané jíly. Působí jako přírodní, detoxikační prostředek, který proniká hluboko do struktury pokožky, účinně a šetrně odstraňuje odumřelé buňky, pokožku čistí, vyhlazuje, regeneruje a revitalizuje. Je vhodný pro všechny typy pleti. Pokožku zvláčňuje, zlepšuje její strukturu, zvyšuje její elasticitu a pevnost. V podkožních vrstvách podporuje kaolin látkovou výměnu, proto je vhodným přípravkem například v boji proti celulitidě.

Vyzdvihujeme především revitalizační, regenerační, detoxikační, antiseptické, dezinfekční, zvláčňující, tonizující, zklidňující, čistící a vyhlazující účinky.

Veškeré vnitřní infekce a záněty
chlamydie
streptokokové infekce
stafylokokové infekce

Komunikovat spolu můžeme hned, stačí...

zavolat +420 775 272 929 nebo napsat tarani@tarani.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.