Jsem partnerkou báječného muže, maminkou dvou úžasných dcer, také ženou, která citlivě vyostřuje své plachty dle slabších i silnějších proudů větru ... zvaném život.

S ajurvédou jsem se poprvé setkala asi v roce 1999 u pana MUDr. Freye, kdy sama na sobě jsem vyzkoušela co dokáže síla bylin a úprava jídelníčku dle typu a individuality člověka. A o to mně jde především … o individualitu každého jednotlivce … každé doporučení či terapie je ušitá klientovi přímo na míru.

 

S Tarani mám především fantastické osobní zkušenosti, na svém těle, duši i zdraví. Je to komplexní uzdravování, omlazování a naslouchání sama sobě, a o to myslím v životě jde. Žít radostný, naplněný a láskyplný život.

Jak jednoduché ... Ano s Tarani tomu tak skutečně je. I mé dcery (16 a 19 let) jsou důkazem, že Tarani funguje - obě trpí od malinka na atopický ekzém (no snad se na mě nebudou zlobit).

Je zajímavé, když slyším od klientů, že nemají čas na sebe, že musí do servisu s autem, postarat se o zahradu, o zvířata. Vynaložit peníze za servis bazénu, kotle, auta … A já si dovoluji tvrdit a zeptat se jich a co váš vlastní servis? Kdy naposledy jste servírovali Vaše vlastní tělo? Vaše vlastní střeva, orgány?

Je zajímavé, že každému je jasné, že do auta je třeba dávat ten nejkvalitnější benzín, olej...a co do vlastního těla? To se klidně odbudeme nějakým fastfoodem.

Každý rok se musí servisovat kotel, pěkně pročistit, aby dobře fungoval, ale co naše “trubky”. Divíte se, že bychom je měli čistit? Ano měli a vnitřní orgány také!

A na to se zaměřují především!

Mám skromné tvrzení, že člověk nemusí mít žádné choroby, potíže, či vážné nemoci. Nemusí být “pacient” a užívat léky, které neléčí, protože jinak by je nemusel užívat, až do konce života a to stále ve větších dávkách.

Mojí filozofií a přesvědčením je, že nejdůležitější je kombinovat péči a starostlivost o svoji duši, mysl a tělo …

Do čeho se společně pustíme v oblasti krásy?

- Ekzémy a akné

- Problémy s pletí, strije, jizvyčky

- Detoxikace těla a nastavení zdravého jídelníčku

 

 

 

Osobní rozvoj - Certifikát Školy transformace vědomí u Míši Zdráhalové

Jak na cvičení Spirální Stabilizace dle MUDr. Smíška - Certifikát

Posilte náš tým Tarani žen

Chcete přistupovat k člověku celistvě?
Ozdravovat chronická onemocnění vaší rodiny či přátel?
Zaměřit se na pleť, krásu?
Dělat váš život plnohodnotnějším, lepším?
Mluvit o svých problémech, připustit si je, a tím ozdravovat tělo?

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.