Náš příběh

Opravdové produkty pro zdraví, krásu a dlouhověkost

Že kvalitních a opravdu fungujících přírodních produktů pro zdraví a krásu je jako šafránu, zjistila Ritta již před pětadvaceti lety.

Přála si být stále zdravá a krásná.

Niterně cítila, že existují možnosti, jak si zdraví a krásu udržet co nejdéle a navíc mít vnitřní pohodu celý život.

Nechtěla se smířit s tím, že by měla žít ve strachu z chronických nemocí a neduhů stáří. Byla to dívka velmi zvídavá a věděla, co chce.

S velkým nadšením studovala veškeré byliny a vše léčivé z přírody.

Začala tvořit se svým přítelem produkty, které nabídnou přesně to, co sama hledala. Kvalitní a funkční systém.

Hledala jsem to nejlepší v přírodě. Věřila jsem a stále věřím, že existují mocné byliny a rostlinné druhy, které umí zázraky. Protože my sami jsme zázrak. Na vlastní kůži jsem poznala, co dokáže správný bylinný recept, ale také i jeho nevhodná kombinace.

Od malička miluji veškeré byliny a rostliny. Ráda s nimi komunikuji a stále se učím, jak prospěšné jsou pro náš život. Je to už hodně dlouhá doba, co se mi dostaly do rukou zajímavé receptury z pradávného léčebného systému Ajurvédy. Pamatuji si to jako dnes. Byla jsem nadšená jejich silou, lehkostí a rychlým účinkem. A tak se začal pomalu tvořit systém Tarani.

Přála jsem si vytvořit účinné produkty a systém, který nám všem bude pomáhat, navrátí nám zdraví, sílu a radost ze života.

Tarani má energii rostlinné říše celého světa. Je to komplexní péče.  Tento systém je vytvořený pro dnešního moderního člověka, který si přeje řešit problémy ihned, přitom však potřebuje jistotu, bezpečnost a minimum vedlejších účinků.

Ale hlavně je to pro nás všechny, kteří toužíme pochopit sami sebe. Získat v sebe důvěru, věřit svému tělu a naučit se ho milovat.

Tarani systém nabízí péči o celého člověka včetně bylin k vnitřnímu užití. O zdraví a krásu se musí pečovat. Komplexní výživa nekončí u pleti, těla nebo vlasů, ale je v ní zahrnuta výživa všech tkání v těle. Jedině poté se mohou dostavit dlouhotrvající výsledky a mohou se řešit zastaralé neduhy, které nám brání si udržet mládí a vitalitu.

Správný postup detoxikace, ale i kvalita bylin, je u Tarani na prvním místě. Nic se nevyrovná receptuře, která opravdu funguje. Byliny obsažené v produktech, aby správně fungovaly, by měly mít vysokou radiovitalitu ( vysokou vibraci) a co nejméně chemických přídavných látek.

Naše buňky musí plesat a zažívat extázi a potom i my budeme v absolutní blaženosti a štěstí po absolvování detoxikace.

Zkrátka není nadto být zdravý a zářící!

Vaše Ritta Oprchalová

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.