Pavel Habart

fytoterapeut Tarani,

Pavel Habart

V roce 2010 se začal aktivně zajímat o to, jak pomoci s potížemi lidem které jsem měl ve své blízkosti.

Proto jsem se začal věnovat masírování.

Jako masér jsem během praxe slyšel mnoho příběhů a zjistil, že to, co dělám, nestačí k tomu, abych mohl pomoci v takovém rozsahu, jak moji blízcí a klienti potřebují. A tak přibývaly další kurzy a osvědčení na různé specializace. Nestačilo to ale na to, abych něco zásadního změnil.

Když jsem se dozvěděl o možnosti začít studovat institut ajurvédské medicíny - Tarani, dost jsem váhal. Neznalost budí obavy, ale akutní potřeba a touha posunout se dál byla dostatečně silná. Posun asi není to správné slovo, byl to velký skok – to množství informací, zcela jiný pohled na tolik věcí, na celkový životní styl, konkrétní osobní setkání se s pojmem celostní medicína… úžasné.

Tak se v roce 2012 ze mne stal někdo, kdo se chtěl stát ajurvédským terapeutem.

Děkuji za všechny ty informace, vědomosti a předané zkušenosti, které předcházely praxi.

Moje praxe musela začít tam, kde jsem si mohl nejlépe vyzkoušet, zda účinnost systému a produktů Tarani je tak silná, jako říkala teorie.

I když je to nevděčné a rizikové - dle rčení, že „nikdo není doma prorokem“, začal jsem u maminky, která měla velmi vážné a akutní problémy. Chronický zánět střev a další problémy, sedm let neúspěšně léčený různými medikamenty, na pokraji selhání organismu z důvodu špatného vyživování.

Ano, vůbec se jí do toho nechtělo, měla všeho už dost, taky určitý stud a o tomhle nikde ani neslyšela…  asi si to dokážete představit 😊

Když se nám podařilo během 7 týdnů vše dostat pod kontrolu, nebylo potřeba už víc o tom mluvit, stačilo se na ni dívat.., přál bych vám takové pocity zažít.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.