Euforia Lázně

Podnikám v kosmetologii již 22 let. Miluju svoji práci, tak jako lidi, kteří jí se mnou sdílí. Dlouho jsem hledala značku. která uspokojí mě i klienty v široké oblasti krásy a zdraví a toho se mi podařilo před 9 lety, odkdy studuji Tarani Institut - jako ucelený systém v oblasti krásy a zdraví.

Po klasickém ošetření pleti, kterému jsem se věnovala od roku 1992 nepřetržitě i na mateřské dovolené, jsem hledala něco, co bude o klienty, jak já říkám, pečovat více z gruntu, uceleně. A to jsem našla v Tarani, kdy neřešíme s klienty pouze pleť a krásu, ale i jejich stravovací návyky a rozličné zdravotní problémy. Zajímaly mě vždy spojitosti kvality kůže a vnitřních orgánů, menší výkyvy a odchylky, které tělo hlásí a ty vyhledávat s klienty, a tak jim pomoci ještě více. Mít nejen krásný vzhled, ale i vnitřní stránku naší osobnosti a věřte tomu, že to se vždycky pozná.

Zajímají nás jejich životy, zdraví, pracovní nasazení, stravovací návyky, pohybové aktivity, péče o sebe atd. Poskytujeme klientům komplexní péči v oblasti fyzické, psychické i duševní krásy.

To se mi daří rozvíjet u sebe, své rodiny a velké početné klientely. Toto mi nabídlo studium Tarani sytému a to zcela odevzdaně předávám se srdcem na dlani dále. V tomto vidím význam své práce  a úplné naplnění. Pro mě to byla láska na první „dotek“.

Terapie, které svým klientům nabízím, si sama pravidelně dopřávám a díky nim jsem se zbavila určitých zdravotních potíží plynoucích hlavně z  přepracovanosti a zrychlené povahy. 

Abych svou nabídku mohla posunout ještě o level výše, hledala jsem nové výjimečné prostory. Prostory výjimečné svou dostupností, místem i atmosférou. Vše v jednom mi nabídli majitelé přenádherné vily Na Potůčkách ve Valašském Meziříčí.  Společnými silami a téměř roční pílí se nám podařilo vytvořit myslím, že nádherný a velmi klidný a lákavý prostor.

Název lázně jsem zvolila proto, jelikož nabízíme komplexní lázeňskou péči, kde naši klienti stráví péčí našeho personálu i několik hodin najednou.

Čím dál tím větší poptávka ze strany mých klientů a velká moje touha najít produkty co nejčistší a přírodní, aby měly zároveň patřičnou sílu a úroveň, mě přivedla na tuto cestu s Tarani.

Komplexní nabídka absolutní péče o celé tělo s přidanou hodnotou silných bylin příznivě ovlivňujících zdraví a psychiku člověka. Tarani mě přesvědčila na první šup. Terapie a síla bylin, kterou jsem před 10 lety absolvovala, jsem chtěla mít co nejčastěji a ihned plnou koupelnu, což jsem mohla denně ovonět a aplikovat přes pokožku a čekat, co se bude dít. Absolutní přesvědčení, jak se dá tímto pracovat na sobepoznání a zdokonalování svého těla. Dlouhověkost v plné síle a nadšení ze života, to je tajemství skrývající se v  tajuplných produktech Tarani.

Nezapomenutelná vůně, chuť různorodých kombinací krémů, olejů, gelů a solí a masek na krásu i zdraví člověka osloví každého našeho klienta.

Odchází vždy se slovy: tak tohle jsem ještě nezažila, kdy můžu znovu, to byla nádhera, byla jsem v ráji a další komplimenty na stranu Tarani a naši práci s ní.

Mezi moje první výsledky patřilo

 • molusky a bradavice
 • záněty kůže
 • akné
 • hyperpigmentace
 • rosaccea
 • gynekologické a psychické potíže
 • štítná žláza
 • záněty průdušek a mandlí
 • alergie a ekzémy
 • potíže pohybového aparátu
 • záněty žil

Miluju práci s lidmi, jejich reakce, když přichází a ještě radši nadšení a uklidnění v očích, spokojenost, když od nás z lázní odchází. Jsem ráda, když mohu pomáhat. Pečovat o ně jako o miminko, provázet je našimi rituálními ošetřeními, ladit jejich pocity a emoce při něm.

Byla jsem vždy člověk cílevědomý a s velkýma očima, co se týká životních cílů a velkými plány. Život nám sám všem ukáže cestu. Já mám ráda krásné lidi, velké činy  a potažmo výsledky a kvalitní práci s nádechem originality. Tarani je opravdu jiné, je to víc než kosmetika, víc než masáž. Myslím, že umím komunikovat s lidmi, rozesmívat je, baví mě konzultace s nimi, nastavovat jim jejich péči o sebe ve všech směrech.

A masírování samotné? Terapie Tarani miluju nejen jako klient ale i jako terapeut. Která z nás by se nechtěla cítit jako Kleopatra?

Naše reference

Pavla a Euforie mi pomáhají už 10 let. Díky Pavle a jejímu přístupu ke klientům jsem se naučila o sebe pečovat a mít se ráda. Při každé návštěvě v jejím salonu se mi dostává luxusní péče, připravené přímo mě na míru. Vždy se zajímá o můj současný stav, o problémy které řeším a ptá se, s čím může pomoci. Mám tento přístup moc ráda. Výrobky Tarani už několikrát pomohly mě i mojí rodině s nejrůznějšími problémy. Na začátku jsem řešila problematickou, zanesenou pleť plnou vřídků, se kterou si poradila Akné řada aplikovaná jak v salonu, tak i doma. Akné maska rovněž pomohla mojí dceři od molusek, které si přinesla ze školky a měla jimi posetá celá stehna i lýtka. Poslední velkou zkušenost mám se sluneční alergií, kdy se mi při první letní dovolené začátkem července vysely na dekoltu a pažích obrovské a bolavé puchýře. Jelikož jsme měli jet za 14 dní na další dovolenou, obrátila jsem se na Pavlu a ta mi pomohla v průběhu tří návštěv v salonu problém vyřešit tak, že jsem mohla v klidu odjet na plánovanou dovolenou k moři.
P. Žilkováporadce pro procesní bezpečnost
Chtěla bych tímto poděkovat paní Pavle Bartoňové za její skvělou péči s kosmetikou Tarani. První zkušenost mám z období roku 2014, kdy se mi v těhotenství udělaly po celém obličeji pigmentové skvrny a velice suchá pleť, kterou při každém odličování a ošetřování čímkoliv, vše pálilo. Začala jsem používat kosmetiku odličovací mléko, okurkové tonikum a antipigmentový krém. Velice přijemné a zklidňující účinky na mou pleť. Pigmentové skvrny jsem ještě ošetřovala peelingem a maskou. Dnes na mém obličeji žádné stopy po pigmentových skvrnách. Manžel s dcerou velice rádi používají baby krém. Kosmetika Tarani nám také pomáhá v boji s molusky, které má 5letý syn. Používáme embeliku tonikum, akné krém, akné masku a tělový pudr a dále užíváme kapsle Maximum a Skin care. Syn má dlouhodobější, těžší průběh a Tarani jako jediné na boj s molusky zabírá. Paní Bartoňové tímto ještě jednou velice děkuji za její profesionální a velmi milý a příjemný přístup a za její ochotu kdykoliv poradit v jakékoliv problematice.
J. Děckáhlavní ekonomka
Touto cestou bych ráda poděkovala za dosavadní spolupráci se salónem Euforia. Akné mi působilo nemalé problémy, ale vždy jsem si poradila s výrobky z lékáren. Bohužel v r. 2017 se mi na tváři objevila velmi bolestivá vyrážka a žádný z těchto přípravků mi nepomáhal. Byla jsem zdeptaná neúspěšnou léčbou a lítostivými pohledy a radami mých nejbližších. Spolupracovnice mi v té době přinesla embelikové tonikum Tarani a pleť se začala zlehka zlepšovat. Shodou okolností mi jiná známá doporučila navštívit salón Euforia. Byla jsem mile překvapena, že s touto zázračnou kosmetikou se zde pracuje. Po několika ošetřeních dalšími přípravky Tarani se pleť zhojila a dodnes pravidelně navštěvuji salón. Vím, že mě zde vždy s úsměvem přivítají a skvěle se zrelaxuji. Chtěla bych tímto vyzdvihnout profesionalitu paní Bartoňové a celého týmu, o které se neustále přesvědčuji. Zejména si cením osobního přístupu, vstřícnosti a velkého prostoru pro konzultaci, který mi poskytují při řešení mých potřeb. Těším se na každou návštěvu v krásných a voňavých prostorách lázní Euforia.
M. Kučerováúčetní
Pavla je důkazem toho, že Váš sen nemusí zůstat pouze snem, pokud máte vytrvalost, nadšení, odhodlání a píli. Pavla je člověkem na pravém místě, je profesionál s neuvěřitelným charisma, lidskostí a navíc má veliké štěstí, protože málo kdo si může říci, "Má práce je mým koníčkem a vlastně i životním stylem". Jsem velmi ráda, že se Pavle podařilo zrealizovat její sen a otevřela Euforia lázně ve Valašském Meziříčí. Celotělová terapie, kterou jsem měla tu možnost zažít, byl pro mě nádherný zážitek. Máte pocit, že jste královnou a užíváte si hýčkání terapeutek, vůni, účinky bylin a produktů Tarani a samozřejmě velmi krásného a příjemného prostředí samotných lázní. Sama používám krémy a ajuverdika Tarani a jsem s nimi velmi spokojená, jsou to čistě přírodní přípravky, které mají blahodárný účinek, jak pro tělo, tak i ducha. Trpím od puberty na akné a díky produktům z řady Tarani se mi daří, tohoto problému zbavovat. Kdo jednou vyzkouší terapie a produkty Tarani, ten si je zamiluje.
S. Rajnochovámatrikářka
Kosmetický salón Euforia je úžasný. Chodíme tam s dcerou. Dcera trpí aknózní pletí a jak ošetření v salónu, tak doporučené kosmetické přípravky Tarani (např. zinkový krém, akné krém a maska, Embelika. atd. ) jí výrazně pomohly. Za pár měsíců je opravdu vidět velký pokrok. Já navštěvuji salón hlavně kvůli pigmentovým skvrnám a kosmeticko-terapeutické masáže jsou naprosto úžasné. Vždy si krásně odpočinu, uvolním se a někdy i usínám 🙂 Všechny doporučené přípravky, i ty používané při terapii, nádherně voní 🙂 Líbí se mi, že vždy s vámi zkonzultují účinek toho či onoho přípravku, jaké jsou pokroky, dojmy, reakce kůže a dle toho jsou pak doporučovány další postupy a terapie. Nemůžu říci, že skvrny úplně ustoupily, ale každopádně také vidím účinek. Za mě top produkty - sérum a mycí gel citron & grep, papájová maska a antipigmentační krémy. A to co oceňuje celá rodina je margosový sprchový gel a relaxační sůl do koupele Himalájské bylinky - vůně, relax, pohoda 🙂
E. Špilková inženýrka kvality
S Vašimi službami jsem naprosto spokojená. Mé tělo čerpá novou energii po skvělé proceduře. Nikde si neodpočinu lépe než u Vás, a proto také chodím pouze k Vám. Ale měla bych častěji (to jen mezi námi). S produkty, které používáte při proceduře ráda využívám i doma. Dokážou mě uklidnit a povzbudit do nového dne a také na dobrou noc. Takže jsem s nimi spokojená jak po stránce kosmetické, tak i duševní. Jen tak dále. Je moc dobře, že jste zde.
M. Jasnáadministrace
V Euforia Lázních jsem našla produkt, který konečně podpořil moje sebevědomí. Je to kosmetika Tarani. Pomohla mi při řešení " hnědých flíčků" a jemných žilek v obličeji a zánětlivých ložitek a hlavně stopách a jizvách po nich. Nikdy mi nechybí Embellica, kterou požívám nejen jako tonikum, ale i produkty do koupele, na obklady. Tarani je kosmetika se širokým výběrem produktů, a proto je nejlepší nechat si profesionálně poradit, tak jako jsem to udělala já. Paní Pavla je nejen odborník a člověk na správném místě, ale vždy najde způsob jak najít to " pravé ořechové".
P. Dostálovápodnikatelka
Recenze na velký ekzém z léta: 1.zacalo to malymi cervenymi vyrazkami na pravej ruke,postupne po celom tele, silne svrbenie a postupne male vyrazky sa zvacsovali a zlievali do jedneho celku. 2.Ad.1 lekari mi dodnes nepovedali presnu pricinu vzniku a diagnozu, skusali ma liecit na psoriazu a udajne to zacalo prekonanou anginou. Klasicke lieky a maste boli uplne neucinne. 3. Preto som nastupila na alternativnu “liecbu”- terapie a maste od Tarani, intenzivne kazdy den spolu s detoxom tela. Prve vysledky sa dostavili do par dni. Vyrazky boli hmatatelnejsie viac vyhladene a postupne sa zacali zmensovat. 4. Intenzivny detox na stavach, Pavla mi ich nielen miesala ale posielala aj recepty na lahko stravitelne jedla a sledovala moj stav aj pocas vikendu. 5.terapie boli kazdy den cca 2 tyzdne, postupne si telo zacalo zvykat na inu medicinu, uvolnila sa mysel a zacal pozitivny pristup k chorobe. Postupne vyrazky zmizli, ostali len pigmentove skvrny ktore odisli so slniecko.
33 letá právnička

Proč se stát Tarani ženou?

Pokud jsi z těch, která má ráda přírodu, byliny, alternativu a nesáhne hned po prášku na bolest a tak dále, ukážu Ti cestu, jak jde pro sebe i celou rodinu nakombinovat krásná domácí lékárnička z produktů Tarani. Vyřešíte si tím spoustu potíží zdravotních, hygienu a krásu zároveň. Budeš si vědět rady u každého nachlazení, ekzému, rýmě či zánětu. Jelikož jsme ucelený systém a vše Tě naučíme, nemusíš trávit čas na internetu hledáním, která bylina je na co a jak pomoci malému dítěti s nachlazením nebo manželovi s ekzémem.

Moje studium v Tarani mi dalo znalosti v tomto oboru bylin působících na krásu i na zdraví takovou, že jsem schopna během krátké chvíle, kolikrát i po telefonu, Tě naučit, jak co používat a nalézt cestu ke zdravějšímu způsobu života pro sebe i své blízké. Ušetříš spoustu času strávených v lékárnách, drogeriích a na inertnetu nákupem kosmetických a potravinových doplňků.

Není to vždy úplně jednoduché a není to hned, ale pokud jsi ta, které ve svém okolí udává trend, tak jsi to ty, která v "Tarani ženě" bude libovat, to Ti garantuji. A pokud se Ti to zalíbí natolik a budeš tak zapálená do našich bylin a jejich účinků, můžeš si také přímým prodejem vydělat penízky a buď mít z toho patřičné živobytí nebo své produkty pro celou rodinu téměř zdarma.

Není to věda, je to Tvůj nový životní styl. A pokud jsi kosmetička a toužíš po změně, tak neváhej a oslov mě, vše Ti úpřímně zodpovím, mile ráda Tě zaškolím a z celého srdce Tarani doporučím.

Pavla 

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.