Pavlína Škodová

fytoterapeutka Tarani, Oslavany u Brna

Studio Ajurvédy

Jmenuji se Pavlína Škodová, je mi 44 let a už 22 let provozuji kosmetickou praxi a následně i terapie zaměřené na zlepšení kvality pleti, psychickou pohodu, nastartování imunity kůže a čistících procesů v těle. 

Od začátku své kosmetické praxe jsem hledala přípravky a způsob, který by se odlišoval od typického způsobu ošetření tehdejší doby.

Zhruba před 15 roky jsem se setkala s ajurvédskými produkty TARANI a postupně seznamovala s filozofií tohoto systému. Čím více jsem do těchto tajů pronikala, tím více jsem si byla jistá, že tento směr je pro mne ten pravý.

Čím více jsem do těchto tajů pronikala, tím více jsem si byla jistá, že tento směr je pro mne ten pravý.

Proč tedy TARANI?

Robotický způsob práce, mně nikdy nebavil a tady mohu rozvíjet svou osobnost a podstatu. Jde o celoživotní vzdělávání nových možností pro mně i pro mé zákaznice. Naučila jsem se pracovat s každým jedincem individuálně, což je pro dobrý výsledek důležité.

 Je to směr uzdravující nás samotné. Je nádherné sledovat tuto cestu, která má směr a cíl.

Mé zkušenosti

Za dobu, co pracuji s těmito produkty, jsem se zatím nesetkala s tak propracovanou a efektivní technologii, která má takové výsledky. Pokud zákazník používá méně přípravků, nemá v podstatě detoxikační projevy, ale trvá déle, než se výsledek projeví. Naopak více přípravků, znamená možnost reakce, ale rychlejší výsledek. A to je ono. Záleží na každém, jaký způsob si vybere.

Terapie má obrovskou sílu, proto ji využívám hlavně k okamžitému nastartování organismu či efektu specifického problému na pleti a dále ke zklidnění psychiky. Pravidelná terapie opět zesiluje účinek.

Ve své praxi se nejvíce zaměřuji na krásu 

a psychickou pohodu svých zákaznic. 

 Když se žena cítí krásná a má zklidněnou mysl, vyzařuje nádhernou energii a sílu se posouvat. 

A to je začátek cesty. Tento start je mou specializací a nejvíce mně baví. Je úžasné sledovat, jak se zákaznice postupně mění a vnitřní krása roste.
Tím, že se zabývám nejvíce krásou a psychickou pohodou, mám nejvíce výsledků v této oblasti:  

  • kožní problémy,
  • akné,
  • žilky,
  • pigmentace,
  • vrásky,
  • povadnutí pleti.

S tím související celkové zklidnění, rozzáření klientky a její vnitřní spokojenost. 

A na závěr?

Je důležité vždy pracovat s každým klientem individuálně. Každý člověk je jedinečný a jinak se projevuje a každý má jiné potřeby. Když pak ale vidíte výsledky, které u jiných produktů nebyly, stojí to za to.  Když se dívám zpětně na svoji práci, nejvíce mně těší stále se vracející zákazníci. Nejen za mnou, ale i k těmto produktům. Krásnou zpětnou vazbou a tím i výbornou referenci je zkušenost, kdy klienti chtěli vyzkoušet jinou značku přípravků a po vyzkoušení se opět vrátili k TARANI. Tyto zpětné vazby, vyřešené problémy a spokojenost zákazníků je to, co mně utvrzuje, že v této práci chci pokračovat dál.

TĚŠIM SE NA NOVÉ TARANI ŽENY, KTERÉ TATO FILOSOFIE ZAUJALA.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.