Bc. Tereza Kozlová

 

Můj příběh s Tarani

Jmenuji se Tereza Kozlová a se značkou Tarani jsem se seznámila v roce 2015. Přišla ke mně na doporučení kamarádky ve chvíli, kdy jsem hledala způsob, jak dodat svému tělu ztracenou energii.

Produkty mě dokázaly držet nad vodou a brzy začaly hrát nepostradatelnou roli v mojí self-care.

Dříve, než něco doporučím svým známým nebo klientům, chci mít důkladně ověřené, že to opravdu funguje. Pod značkou Tarani se proto podepisuji až po sedmi letech aplikace na sobě samé.

Dnes mohu s jistotou říct, že mě naše spolupráce těší.

Moje filozofie s Tarani

Nepřikládám se zarputile k jednomu směru a je-li to s ohledem na potřeby klienta žádoucí, sahám nejen po ajurvédě, ale i tradiční čínské medicíně. Značka Tarani si mě ale získala svou multifunkčností a jednoduchým používáním, které u jiných směrů čas od času postrádám.

Tarani nevnímám jako pouhou kosmetiku, ale jako plnohodnotnou terapii.

Vím, co od přípravků mohu očekávat. Při jejich používání na sobě nebo druhých nemám žádné pochybnosti ohledně ingrediencí, vedlejších účinků apod. Navíc – mnohokrát jsem se přesvědčila o tom, že pokud nějaký produkt nevyhovuje mně, neznamená to, že nebude vyhovovat někomu jinému.

Tarani vnímám jako návrat k přirozenosti. Jsou situace, ve kterých si člověk může pomoci bylinami, tedy přírodní, šetrnou cestou.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.