3 denní WORKSHOP S RITTOU

(13. - 15. 3. 2024 / Tarani Kroměříž i ON-LINE)

ZATAJOVANÍ BOJOVNÍCI NA CHRONICKÉ A AUTOIMUNITNÍ NEMOCI.

Už Tě nebaví brát léky, protože se cítíš čím dál hůř a nemoci se stále více prohlubují?

Trápí Tě vrásky, suchá kůže

a celkově ztrácíš jiskru?

Bereš pravidelně vitamíny a minerály v pilulkách, ale stále se Tvé zdraví nemění?

Tvé tělo se potýká s bolestí, únavou

a nabalují se symptomy?

Získej důležité informace o vzácných léčivých bylinách, díky kterým se tělo dokáže obdivuhodně regenerovat a samo léčit.

Pokud opravdu věříš v léčivou sílu svého těla a přírody a nedovolíš hanobení a zesměšňování léčivek, pak je tento workshop právě pro Tebe.

Naučíš se vyřešit akutní a hlavně chronické, autoimunitní nemoci bez chemie a vedlejších účinků.

Co bys měl/a vědět o Rittě

,,30 let pomáhám svým klientům od rozličných chronických nevyléčitelných nemocí a ukazuji jim cestu, jak být opět zdraví a plní sil."

Detoxikace a omlazení nejde od sebe odloučit. Kdo se uzdraví z chronických nemocí, je také omlazený minimálně o 10 let a navíc má pozitivní myšlení. To vše bez chemie s pomocí nejsilnějších bojovníků na planetě, s pomocí rostlin.

,,Jako malá holka jsem milovala květenu a rostliny celkově. Mluvily ke mně a já jim s radostí naslouchala a měla v nich obrovskou důvěru. Jejich síla a klid z nich čiší na metry daleko."

Mají v sobě zakódovány veškeré informace, jak se vyléčit z nemocí všeho druhu a hlavně jak odolat strachu a negaci, která na nás číhá za každým rohem.

Čekají na Tebe a chtějí i s Tebou komunikovat a být ti nápomocní při všech Tvých trápeních a neduzích.

,,To, co Tě budu učit, se v žádné knížce nedočteš, ale pokud jim dáš šanci a uvěříš v jejich obrovskou sílu, budeš stále silnější i Ty."

Institut Tarani

Ritta založila vzdělávací institut detoxikačních terapií Tarani a prošli jím stovky profíků a budoucích terapeutů. Institut zájemci studovali několik let a jednalo se o velmi výjimečný projekt, který zahrnoval jak profesionální péči se zaměřením na terapeutický celostní pohled na klienta, tak na jeho domácí péči v podobě úpravy stravy, nastavení bylinných koncentrátů a rozličných podpůrných procedur určených k domácí péči.

Studenti – profesionálové se učili nahlížet na klienta jako na celek s rozličnými problémy, které na sebe navazují. Bolest hlavy a suchá kůže, vrásky na čele a poruchy funkce tlustého střeva. Dnes mají svoji úspěšnou praxi a pomáhají svým klientům si nadobro vyřešit své neduhy a být omlazení na těle i na duchu.

Workshop s léčivými bylinami je nedílnou součástí Tvého vědění, protože znalost bylin, a hlavně bylinných koncentrátů, je základ a um úspěšného fytoterapeuta.

Tento Workshop je vhodný i pro neprofesionální vzdělávání…

Naučíš se používat bylinné koncentráty,

které si můžeš kdykoli objednat v kapslích

a po registraci se slevou.

Co Tě naučím vyřešit?

Naučíš se používat účinné bylinné koncentráty, které pomáhají ozdravit každou buňku bez vedlejších účinků a dokážeš s nimi odstranit nakumulované usazeniny (toxiny, bakterie, viry, plísně i parazitární infekce bez zbytečných zátěží a vedlejších účinků).

V ceně workshopu dostaneš dárkem vypracovaný rozpis bylin na určité zdravotní problémy na 3 měsíce dle aktuálního zdravotního stavu.

(Běžná cena rozpisu a konzultace je 5 000,-)

Silná imunita

Zdravá pleť

Vitální orgány

Psychická harmonie

Regenerace vlasů

Uvolnění bolesti

 • Atopický ekzém
 • Astma
 • Arytmie
 • Cukrovka
 • Dráždivý tračník
 • Migrény
 • Nespavost
 • Oslabená imunita
 • Lupénka
 • Padání vlasů
 • Úzkosti / deprese
 • Vysoký tlak
 • Vysoký cholesterol
 • Zácpa a mnoho dalšího...

Jak se nadobro zbavit bolestí, negativních emocí, strachů, ale i nadměrného stárnutí?

 • Získej zatajované pravdy o léčivých rostlinách.
 • Načerpej ryzí vědomosti o síle bylin a jak je co nejefektivněji využít pro své tělo, psychiku i krásu.
 • Propoj vše dohromady a pomáhej sobě, blízkým, přátelům nebo svým klientům být opět zdraví…

Příběhy mých klientů

ILONA P.

štítná žláza a játra 

vyřešeno

Bylinné koncentráty jsem měla ze začátku nastavené na poruchu štítné žlázy a jater. Moje dlouhotrvající projevy byly nespavost, porucha vyprazdňování, také jsem byla citlivá na sluníčko, vždy se mi ukázal svědivý ekzém. Okolo očí jsem měla dlouhodobě přetrvávající ekzémy a také diagnostikovanou osteoporózu...

číst více

Eva P.

ekzém, vysoký tlak

vyřešeno

Můj největší problém byl ekzém ve vrchní části těla a vysoký tlak. Zkoušela jsem před tím různé věci, brala i léky, ale stav se nezlepšoval, ba naopak, cítila jsem, že pokud něco nezměním, stav bude čím dál horší. Vždy jsem věřila, že byliny umí pomáhat, ale vnitřně jsem cítila, že můj vysoký tlak a ekzém nevyřeším jen bylinkovým čajem...

číst více

YVONA Š.

psychika a nedostatek energie

vyřešeno

Potřebovala jsem řešit hlavně své sebevědomí a získat sílu ujasnit si rodinné vazby, které byly pro mě toxické, a hlavně pro většinu neřešitelné. Byliny jsem proto měla nastavené na celkové propojení a harmonizaci...

číst více

RADKA F.

nadváha, vrásky a vzhled pleti

vyřešeno

Díky bylinám a celému systému u Ritty jsem dokázala porazit nadváhu, se kterou jsem bojovala spoustu let. Mé tělo se vrátilo zpět do mých mladých let. Nikdy předtím jsem nevěřila, že by omlazení bylo tak reálné a viditelné. Lidé se mě dnes ptají, co dělám, že tak vypadám? Mám přes 50 a nemám žádné vrásky a mé tělo je stále šťavnaté i přesto, že jsem shodila 30 kg...

číst více

Kateřina D.

absolventka Institutu Tarani

nadváha, játra, zvýšený cukr

vyřešeno

Moje zkušenosti s Tarani jsou velmi dobré. Pořešila jsem si nadváhu, oslabená játra a neustále zvýšený cukr. Tarani je úžasná komplexní péče o celé tělo, jak z venku tak i zevnitř. Prošla jsem celým detoxem, cítím se úžasně fyzicky i psychicky. Okolí hned poznalo, že se něco děje...

číst více

Moje klientka – věk 67

Přišla psychicky úplně na dně. Nejedla, nespala, pila pouze Pepsi, brečela a celá se třásla. Nasadila jsem ji byliny a denní péči. Po měsíci byla k nepoznaní. Byla šťastná a nabitá energií.

Moje klientka – věk 80 let

Přišla s bércovými vředy. Měla hromadu kortikoidových mastí, které "léčily" povrch, ale neřešily problém, který se děje uvnitř. Nasadila jsem masku s bylinami a koupele. Při návštěvě po měsíci se vše krásně léčí. Sice jsme pouze na začátku cesty za kompletním uzdravením, ale já i ona jsme natěšené z toho, jak se vředy pomalu zacelují a mizí.

MUDr. Alena S.

absolventka Institutu Tarani

zažívání, játra, imunita, zdraví miminka

vyřešeno

Mé zkušenosti s bylinami jsou letité, i když má práce ve mně vytvářela ze začátku pochybnosti o jejich léčivých účincích, vždy jsem se k nim vrátila. S Rittou se znám již velmi dlouho, napřed jsem docházela do lázní, kde mě nastavovala byliny hlavně na problémy s tlustým střevem, žaludkem, játry a opakujícími se problémy s imunitou... 

číst více

Pěva Č.

absolventka Institutu Tarani

záchvaty kašle

vyřešeno

Jako nadšená absolventka Institutu Ritty a dlouholetá uživatelka bylin mohu s důvěrou doporučit třídenní workshop “Léčivé byliny” aneb “Svět s Rittou”. Získané informace mě zasvětily do fascinujícího světa bylinek a přírodního léčení. Pod vedením Ritty, která je nejenom expertkou, ale i jejich vášnivou znalkyní, jsem se naučila...

číst více

Jak se naše zdraví mění?

Zdravotní stav lidí v roce 1900

 • Prakticky neexistuje alergie, astma a onemocnění v důsledku selhání imunitního systému.
 • Infarkt je téměř neznámý, možná 1 člověk ze 41 000 lidí.
 • Rakovinou trpí 3 lidé ze 100.
 • Cukrovkou trpí 1 člověk ze   760 000. (Jako sladidlo se používá melasa.)

Zdravotní stav lidí po roce 1974

 • 1974 až 1997 rapidní zhoršení kvality jídla.
 • Např. 94 % ryb obsahuje PCB (polychlorované bifenyly), nejvíce PCB obsahují živočišné potraviny, maso, vejce a mléko, téměř nulovou hodnotu obsahují potraviny rostlinného původu.
 • Do potravin se začíná přidávat MSG (glutamát sodný), který je označen za příčinu poškození mozku zejména u mladých lidí.
 • Většina masa, ryb a mléčných výrobků, pokud jsou z továrního chovu, jsou protkána růstovými hormony, antibiotiky, pesticidy a dalšími jedy.
 • Exploze upravených potravin, většinou složených ze syntetických chemických přísad (konzervanty, náhražky cukru, chuťové stimulátory, barviva).
 • 1974 Aspartam schválen jako sladidlo (1975 objeveny důkazy, že zvířata krmená aspartamem trpěla záchvaty a mozkovými nádory, přesto se používá dál).
 • Fast foody se stávají hlavní navštěvovanou restaurací.       Důsledky = 300 milionů lidí je postiženo autoimunitními chorobami jako je astma, ekzém, hormonální poruchy apod.
 • Infarkt je příčinou úmrtí u cca 50 % lidí.
 • Rakovinu má každý 3. člověk a umírá na ni 6 milionů ročně.
 • Cukrovku má 20 lidí ze 100.
 • 10 % lidí umírá na poruchy trávicí soustavy, tyto choroby postihují stále mladší lidi.

Tvé zdraví v roce 2024 je ve Tvých rukou!

Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou je ale potřeba si znovu připomenout, je to, že naše tělo má neuvěřitelnou schopnost regenerace, a když mu dáme vše, co opravdu potřebuje, umožníme mu, aby se samo vyléčilo.

Zdraví lidé mají vysokou odolnost:

 • proti každodennímu stresu,

 • proti extrémní zátěži,

 • proti elektrosmogu,

 • proti degenerativnímu stárnutí na úrovni buněk,

 • proti negativnímu myšlení a zbytečným blokům.

Přihláška & Harmonogram

Cena workshopu (3 dny)

15 500 Kč / 596 €

10 500 Kč / 404 €

(13. - 15. 3. 2024 / Tarani Kroměříž nebo ON-LINE přenos)

V ceně workshopu dostaneš dárkem vypracovaný rozpis bylin na určité zdravotní problémy na 3 měsíce dle aktuálního zdravotního stavu.

(Běžná cena rozpisu a konzultace je 5 000,-)

+ CERTIFIKÁT o absolvování workshopu

Platba zálohy 50 % při odeslání přihlášky + 50 % do 29.2.2024


1. DEN

- Mohou byliny s námi komunikovat? A jak vlastně působí na naše tělo, psychiku a duši?

- Jaký je rozdíl mezi běžnou čajovou směsí a bylinným koncentrátem?

- Co to jsou bylinné koncentráty a jak odlišně na nás působí?

- Jak byliny komunikují s naším tělem a jak ovlivňují naše emoce?

- Rozdělení vzácných orientálních a himalájských bylin.

2. DEN

- Rozdělení přes 30 různých bylin dle účinnosti a zdravotních problémů.

- Vysvětlení základních chronických nemocí a které byliny na ně nejlépe fungují.

- Testování bylinných koncentrátů vs. běžné bylinné směsi, vyzkoušení chuti a jejich rozbor.

3. DEN

- Nastavení bylinných kombinací na rozličné nemoci. Používání bylin při akutním stavu (horečka, chřipka, covid, akutní záněty orgánů, velké bolesti a psychické zátěže).

- Nastavení při chronických onemocněních a střídání bylin při detoxikaci organismu.

- Dávkování dospělých, dětí, těhotných a při kombinaci s léky.

Kontaktuj nás

Pošli nám dotaz a my se Ti rádi ozveme a zodpovíme všechny otázky.

775 272 929

tarani@tarani.cz

Kollárova 528/1 Kroměříž

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.